سرخط خبرها
خانه / اخبار / «بینش‌های مقدّماتی روزه»| سلسله سخنرانی حجت‌الاسلام استاد منصوری در محفل معرفتی فتیه- رمضان المبارک1397
استاد منصوری- فتیه
استاد منصوری- فتیه

«بینش‌های مقدّماتی روزه»| سلسله سخنرانی حجت‌الاسلام استاد منصوری در محفل معرفتی فتیه- رمضان المبارک1397

چهارمین سالی است که طبق سنوات گذشته، شب‌های ماه مبارک رمضان را بهانه‌ای برای تجمیع قلوب بر حول  معارف مکتب اهل بیت علیهم‌السلام گرفتیم.

شب‌های خاطره انگیزی که بعد از افطار بر سر سفره‌ی معرفت آل الله علیهم‌السلام به همراه برادران ایمانی، گفتیم و شنیدیم و گاها اشکی ریخته شد. الحمدلله علی کل حال.

شب‌های رمضان الکریم امسال (1397) را در محضر استاد گرانقدر حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری نشستیم. استاد جوان سطوح عالیه‌ی حوزه‌ی علمیه‌ی قم که با فراگیری همزمان عرفان و برهان و بخدمت گرفتن اینان برای فهم قرآن، بر ممشای بزرگان از علمای مکتب ناب جعفری علیه‌السلام حرکت کرده و می‌کنند.

از آن‌جا که بنا و ممشای تشکل فتیه بر به اشتراک گذاشتن و رسانه‌ای ساختن مطالب و محصولات علمی، فرهنگی و سیاسی خود که عمدتا ماحصل جلسات هفتگی، مراسمات هیئت لبیک و دیگر جلسات برگزار شده توسط این مجموعه است، و از آن‌جا که «بخل» از جنود شیطان و شیطانیان می‌باشد، دریغمان آمد که “تنها خوری” کرده باشیم؛ به همین خاطر خلاصه‌ای از نزدیک ده جلسه ارائه‌ی بحث استاد منصوری را در قالب جزوه‌ی ذیل، خدمت مشتاقان فراگیری معارف اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله تقدیم می‌نماییم.

 

دانلود| pdf

استاد منصوری- فتیه
استاد منصوری- فتیه

استاد منصوری-فتیه
استاد منصوری-فتیه

 

همچنین ببینید

«هویت»؛ زیربنایی‌ترین سرمایه‌ی شهر| ارائه بحث دکتر سعید شعرباف در جلسه هفتگی فتیه

در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از سخنرانی دکتر سعید شعرباف را در جلسه‌ی هفتگی فتیه مورخه‌ی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *