سرخط خبرها
خانه / فعالیت ها / گزارش نمایشگاه اقدام و عمل

گزارش نمایشگاه اقدام و عمل

بنابراین آنچه که من به عنوان شعارِ امسال انتخاب میکنم، عبارت است از «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل». این، راه و جاده‌ی مستقیم و روشنی است به سمت آن چیزی که به آن احتیاج داریم. البته توقع نداریم که این اقدام و عمل، در ظرف یک‌ سال همه‌ی مشکلات را حل کند؛ اما مطمئنیم که اگر چنانچه اقدام و عمل به صورت برنامه‌ریزی شده و درست انجام بگیرد، ما در پایان این سال آثار و نشانه‌های آن را مشاهده خواهیم کرد. از همه‌ی کسانی که در این راه تلاش کردند و تلاش میکنند، تشکر میکنم.

رهبر انقلاب ۱/فروردین/۱۳۹۵

چند روزی است به همت و برنامه ریزی تشکل مردمی فتیه (مشهد مقدس) و با حمایت فرهنگسرای علوم و نجوم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، نمایشگاهی با هدف گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی راه اندازی شده است.
این نمایشگاه که از روزهای آغازین فروردین۹۵ در محل پارک کوهسنگی مشهد شروع بکار کرده است تا ۱۳فروردین ماه دایر می باشد.
اعضای تشکل مردمی فتیه با بیان این نکته که این کار، پاسخی حداقلی و درحد توان به ندای “اقدام و عمل” رهبر معظم انقلاب-دامت برکاته- می باشد، افزودند:
از جمله ویژگی های منحصر بفرد این نمایشگاه، استفاده از قالب های بصری و بازی ها و سرگرمی هاست.
توجه این نمایشگاه متمرکز بر قالب هایی است که علاوه بر اینکه شامل و منتقل کننده مفاهیم گفتمانی و مولفه های اقتصاد مقاومتی می باشند، جذاب بوده و توانایی همراه ساختن مخاطب را با خود داشته باشند.
و همین نکته مسئله ای است که میتواند این نمایشگاه را بعنوان الگویی مناسب برای فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در سطح توده مردم معرفی کند.
این نمایشگاه شامل دو بازی اقتصاد مقاومتی برای بزرگسالان و بازی مارپله ی اقتصاد مقاومتی برای خردسالان میباشد. همچنین استفاده از المان ها و جلوه های بصری همچون؛ دوچرخه پیشرفت، کارگران ایرانی مشغول عملیات ساختمانی، جاده اقتصاد مقاومتی، دست انداز و چراغ راهنمایی رانندگی اقتصاد مقاومتی به جذابیت این نمایشگاه افزوده است.
تشکل مردمی فتیه آماده ارائه این الگو به تمام تشکل های مردمی و دولتی سطح کشور که دغدغه ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی را دارند، می باشد.

جاده اقتصاد مقاومتی و دوچرخه پیشرفت و دست انداز سیستم بانکی
جاده اقتصاد مقاومتی و دوچرخه پیشرفت و دست انداز سیستم بانکی
بازی پرتاب توپ با کلیدواژه های خاص
بازی پرتاب توپ با کلیدواژه های خاص
بازی پرتاب حلقه داخل برند های ایرانی(امتیاز مثبت) و غیر ایرانی(امتیاز منفی)
بازی پرتاب حلقه داخل برند های ایرانی(امتیاز مثبت) و غیر ایرانی(امتیاز منفی)
بازی مارپله با کلیدواژه های اقتصاد مقاومتی
بازی مارپله با کلیدواژه های اقتصاد مقاومتی
المان کارگزان ایرانی که مشغول پروژه بهبود وضعیت اقتصادی هستند به همراه دست انداز سیستم بانکی کشور در جاده اقتصاد مقاومتی
المان کارگران ایرانی که مشغول پروژه بهبود وضعیت اقتصادی هستند به همراه دست انداز سیستم بانکی کشور در جاده اقتصاد مقاومتی
تئاتر تولید ملی نمایشگاه
تئاتر تولید ملی نمایشگاه

 

 

همچنین ببینید

تجمع دانشجویان در صحن قدس

تجمّع جوانان و مردم مشهد در صحن قدس رضوی در روز دانشجو

پنج شنبه 16آذر، مصادف با روز دانشجو و درپی گستاخی جدید رئیس جمهور آمریکا درباره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *